Witajcie na polskiej stronie TravelBookingGuide Ltd.

Firma TravelBookingGuide Ltd. powstała w 2012 roku jako przedsięwzięcie partnerskie z połączenia kilku innych operatorów z tradycjami sięgającymi ćwierć wieku. Grupę właścicielską stanowią obywatele Tanzanii o ponad 15-letnim doświadczeniu w pracy w branży turystycznej. Firmę utworzono do „Zadań specjalnych” dlatego też zatrudnia najwyższej klasy specjalistów.

Jesteśmy ekspertami w eksploracji parków narodowych, rezerwatów oraz gór położonych we wschodniej Afryce. Jest to świat dla podróżników zainteresowanych safari samochodowymi, wyprawami balonowymi oraz wszelkimi aktywnymi formami spędzania wolnego czasu, takimi jak: wspinaczka, trekking, spacery, safari, wypoczynek, a także różne formy zwiedzania wschodniego wybrzeża Afryki.

Istnieje w życiu zasada, że kiedy jesteś chory udajesz się do lekarza – specjalisty w danej dziedzinie, który Ci pomaga. Dokładnie to samo odnosi się do sytuacji, kiedy podejmiesz decyzję o poznaniu piękna natury Afryki wschodniej. Skontaktuj się z nami = TravelBookingGuide Ltd (czyli po prostu EKSPERCI).

Mottem naszego działania jest reputacja i najwyższy poziom opieki nad naszymi klientami poprzez personalizację obsługi. Naprawdę warto wybrać naszą ofertę.

Serdecznie dziękujemy za czas spędzony na naszej stronie internetowej. W naszej ocenie wesprzecie nas decydując się na skorzystanie z naszych usług. Wierzymy, że potrzebujemy siebie nawzajem…

JESTEŚMY REPREZENTOWANI NA SafariBookings.com

W Polsce osobą kontaktową i reprezentującą nas jest Michał Lenkiewicz – podróżnik, dziennikarz, fotograf, doświadczony specjalista do spraw turystyki, nie tylko w zakresie Afryki. Zapraszamy do kontaktu i wyjazdów na safari nie tylko osoby prywatne, ale także firmy i biura podróży. Można do nas pisać po polsku, rosyjsku i po angielsku.

info@travelbookingguide.pl

Linki