Nowości

 • TO JUŻ 15 LAT PRZYGODY Z AFRYKĄ :)

  Dokładnie 01 czerwca 2002 roku powstało LEMITOURS - Centrum Podróży Lotniczych i Egzotycznych. Czy wiecie, że pierwsi w historii klienci LEMITOURS wyjechali właśnie do Kenii z wypoczynkiem na Zanzibarze? Początkowo LEMITOURS pracowało w Kenii i Tanzanii z innym kontrahentem, z którego podziału narodził się TRAVEL BOOKING GUIDE. Od 2 lat wyjazdy do Kenii i Tanzanii są wydzieloną sekcją oferty jako że jesteśmy w Polsce przedstawicielem TRAVEL BOOKING GUIDE. Zapraszamy na safari i na naszą polską strone www.travelbookingguide.pl :)

 • Wesołych Świąt!

  Zdrowych wesołych radosnych i pogodnych Świąt Wielkiej Nocy oraz szybkiego spotkania w Afryce w nadchodzącym sezonie letnim życzy polski i afrykański zespół

  TRAVELBOOKINGGUIDE.PL <3

 • Uganda & Rwanda jako kierunki na wakacje? :)

  Tak, to może nie najtańszy ale niezwykły pomysł na spędzenie urlopu na obserwacji dzikich zwierząt w naturalnych rezerwatach, zupełnie innych niż parki narodowe Kenii czy Tanzanii :) Zapraszamy do Rwandy i/lub Ugandy na GORILLA TREKKING. Nasze programy są dostępne na stronie http://travelbookingguide.pl/nasza-oferta.html ale możemy je dowolnie modyfikować na zamówienie, na przykład łącząc z tradycyjnym safari :)

 • Wesołych Świąt!

  WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!! :)

  Oraz pełnych przygód i niezapomnianych wrażeń na Safari

  Życzy polski i afrykański zespół TRAVELBOOKINGGUIDE.PL www.travelbookingguide.pl

 • Promocja na safari w Kenii

  Od 01 października do 30 listopada br. (zakończenie safari do 07 grudnia) zapraszamy na specjalną promocję na safari do KENII. Najlepsze ceny są dostępne przy 10-osobowych grupach. Na zdjęciu : stado bawołów w Parku Narodowym Nakuru. Zapraszamy do zapoznania się z programem i ofertą :)

  http://travelbookingguide.pl/promocje/kenia-7-dni-safari.html

 • Lato się kończy? Nie, w Afryce trwa cały rok

  W Europie lato dobiega końca, jednakże to nie powód aby marznąć w okresie zimowym. Już przyjmujemy rezerwacje na safari do Kenii, Tanzanii, Ugandy i Rwandy na okres ferii zimowych 2017, okres styczeń-luty.

  Pogoda na oglądanie zwierząt w naturze jest wymarzona, a każde safari polecamy zakończyć wypoczynkiem nad Oceanem Indyjskim w Mombasa czy na Zanzibarze. Przy wczesnych rezerwacjach oferujemy zniżki, a zaliczki nie przekraczają 15 procent.

  ZAPRASZAMY!!!

 • 502 do Bububu, Zanzibar

  Kto ma ochotę podróżować lokalną komunikacją na Zanzibarze, może wsiąść do… autobusu, jeśli tak go można nazwać i dojechać do wioski o bardzo egzotycznej nazwie… BUBUBU :)

  A W Warszawie też jeździ 502, wygląda mniej egzotycznie i dojeżdża do Starej Miłosnej :) Pozdrawiamy!!!

 • Przedłużymy promocje na safari! :)

  Dziś 31 maja kończą się dwie specjalne promocje na safari 7-dniowe po KENII oraz 7-dniowe po Tanzanii. Z przyjemnością jednak informujemy, że obie oferty zostaną przedłużone, a ceny w tzw. wyższym sezonie nie będą się aż tak bardzo różniły :) W szczególności zbliżone do niskiego sezonu będą wersje z zakwaterowaniem na campingach. Szczegóły i aktualizacja cen już za kilka dni!!! Zapraszamy :)

  KENIA 7-dniowe safari

  TANZANIA 7-dniowe safari

 • Afrykańskie Safari & Egzotyczny Mauritius?

  Dokładnie TAK Taka właśnie nowa pozycja w naszej ofercie jest w przygotowaniu.

  7 dni safari w Kenii, a następnie 7 dni wypoczynku na rajskiej wyspie MAURITIUS.

  Aktualnie taki program jest dostępny na zamówienie, wystarczy skorzystać z dowolnej z naszych ofert http://travelbookingguide.pl/nasza-oferta.html i możemy zmodyfikować przeloty tak, aby na samym safari przygoda się nie kończyła.

  Na Mauritiusie do wyboru mamy ponad 200 hoteli.

 • Tanzania - Ostatnie tygodnie promocji

  Przypominamy, że jeszcze 3 tygodnie ważna jest nasza oferta promocyjna do Tanzanii na safari klasyczną trasą Arusha-Serengeti-Lake Manyara-Ngorongoro.

  Program safari jest dostępny na stronie głównej, poniżej link bezpośredni.

  http://travelbookingguide.pl/promocje/tanzania-7-dni-safari.html ZAPRASZAMY :)

 • Safari w maju taniej

  Czy wiecie że maj jest najtańszym miesiącem w roku jeśli chodzi o koszt świadczeń turystycznych w Kenii i Tanzanii?

  Jest to co prawda pora deszczowa, ale to wcale nie oznacza że nonstop pada deszcz :) Jest większa wilgotność, przelotne opady i mniej zróżnicowana temperatura dnia i nocy co powoduje, że zwierzęta łatwiej zobaczyć na dziennym safari. W porze suchej w czasie upałów wiele z nich się chowa do buszu i wędrują tylko wczesnym rankiem i wieczorami. W maju zapraszamy na safari do Kenii już od 1399 USD / osoba

  http://travelbookingguide.pl/promocje/kenia-7-dni-safari.html

 • Zanzibar - idealny na wypoczynek

  Zbliżają się Wakacje… Wiele rodzin planuje już swój letni wypoczynek. Nie każdy jednak ma ochotę na spędzenie każdego dnia w innym miejscu na safari czy wycieczce objazdowej.

  Jako specjaliści od tego regionu Afryki - polecamy ZANZIBAR!!! Przepiękne plaże, zabytki, kultura, niesamowita przyroda. W ofercie mamy większość hoteli na Zanzibarze.

  http://travelbookingguide.pl/tanzania/zanzibar-beach-holiday.html

 • Polecamy Flight-Expert.pl

  Dla miłośników safari i afrykańskiej przygody polecamy dostępną jeszcze promocję na ETHIOPIAN AIRLINES, jedne z najlepszych linii lotniczych w Afryce. Można tak dobrać połączenie, aby spędzić dzień w Adis Abebie - bardzo bogatej kulturowo stolicy Etiopii. ZAPRASZAMY!!! http://flight-expert.pl/promocje/afryka-ethiopian-airlines.html

 • Gdzie się mieszka podczas safari?

  Zastanawialiście się gdzie się mieszka podczas pobytu w środku sawanny na safari? Możliwości jest wiele, najprostsze i najtańsze są campingi z namiotami, ale można też zatrzymać się w luksusowych lodżach czy ośrodkach, gdzie jest restauracja, basen i wszystko co przystało na dobry hotel.

  Zdjęcie obok przedstawia przykład zakwaterowania na terenie Arusha National Park w Tanzanii.

 • Afrykańska galeria

  W wolnym świątecznym czasie, zapraszamy do obejrzenia naszej pięknej afrykańskiej galerii.

  http://travelbookingguide.pl/galeria.html

  Wszystkie zamieszczone zdjęcia są naszego autorstwa i z naszych wypraw, głównie do Tanzanii i Kenii.

 • Wesołych świąt

  WESOŁYCH ŚWIĄT ŻYCZYMY i na safari zapraszamy!!!

 • Co spotkamy podróżując po Kenii?

  KENIA, rezerwat Maasai Mara, podróżując po parku, w rzece Mara spotkamy…. hipopotamy :)

 • Dzień dobry!

  Dzień Dobry :) Miłego dnia życzy polski i afrykański zespół TRAVELBOOKINGGUIDE :) Zdjęcie z dedykacją dla Wszystkich, którzy już nas polubili :)

 • Nasz fanpage i aktualizacja zdjęcia w tle

  Zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku. Zaktualizowaliśmy właśnie zdjęcie w tle. :)

 • Nasze logo

  Witamy na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i wybrania się na wycieczkę do Tanzanii czy Kenii :)